Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-1
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-2
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-3
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-4
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-5
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-6
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-7
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-8

Beschrijving

HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm

De HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm is de geavanceerde opvolger van de originele Habrok, uitgerust met de nieuwste technologie voor ongeëvenaarde observatie, zelfs in donkere omstandigheden. De optische sensor heeft een indrukwekkende resolutie van 3840x2160p en een objectief van 60 mm, wat zorgt voor helder beeld en een gezichtsveld van 12,6x7,2 meter op 100 meter afstand. Met een optische vergroting van 5,5x en digitale zoom tot 22x kunnen objecten op grote afstand gedetailleerd in beeld worden gebracht.

De warmtebeeldsensor heeft een resolutie van 1280x1024p en een NETD van 18 mk, wat betekent dat zelfs de kleinste temperatuurverschillen helder zichtbaar zijn. De warmtebeeldsensor biedt een vergroting van 2,6x tot 26x en een indrukwekkend detectiebereik van 2600 meter, ideaal voor langeafstandsobservatie. De 850 nm IR illuminator maakt onzichtbare nachtobservatie mogelijk zonder verstoring van het doelwit.

Beelden worden weergegeven op een 1920x1080p OLED-scherm met een verversingssnelheid van 25 Hz, wat zorgt voor vloeiende en gedetailleerde weergave. De Habrok Pro beschikt over een streamfunctie, zodat meerdere gebruikers tegelijkertijd kunnen observeren via een tweede scherm. De ingebouwde camera-functie maakt het eenvoudig om foto's en video's op te nemen, die worden opgeslagen op het interne geheugen van 64 GB.

Met een batterijduur van 7 uur en een IP67 waterdichtheidscertificering is deze multispectralverrekijker ideaal voor langdurige buitenobservaties in diverse weersomstandigheden.

Specificaties:

  • Merk: HikMicro
  • Type: Verrekijker
  • Sensorresolutie(pixels): 1280x1024, 3840x2160
  • Pixel pitch (µm): 12
  • Thermische gevoeligheid (NETD mK): ≤18
  • Optische vergroting: 2.6x & 5.5x
  • Digitale vergroting: 2x, 3x, 4x, 5x, 6x, 7x, 8x, 9x, 10x
  • Objectief diameter (mm): 60
  • Draadkruis: Nee
  • Scherpstelling: Adjustable Objective
  • Display type: OLED
  • Display resolutie: 1920x1080
  • Beeldsnelheid (Hz): 25
  • Streamfunctie: Ja
  • Batterij type: Battery pack
  • Batterijduur: 7 uur
  • IP-code: IP67
  • Afmeting (mm): 152.8x82x231.5 (lxbxh)
  • Inclusief montageringen: Nee
  • Extra's: 2 batterijen, Batterijlader, Borsttas, Nekkoord, Tripodadapter, USB kabel

Bekijk hier voor ons hele assortiment verrekijkers.

Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-1
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-2
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-3
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-4
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-5
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-6
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-7
Multispectralverrekijker HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm-8

HikMicro Habrok Pro HX60L 850 nm

De HikMicro Habrok Pro HX60L is een warmtebeeldspotter met optische en warmtebeeldsensoren, 850 nm IR illuminator, 2600m detectiebereik, en 64 GB intern geheugen. Het 1920x1080p OLED-display biedt vloeiende beelden en een streamfunctie voor meerdere gebruikers.



€ 5.999,00 Incl. btw
Artikelnr: 361826000

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2127 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Jonnie

Prima service, snelle levering en prima prijzen

B.C.

Top service!

Henk

Snelle levering en service ven mijn hawke richtkijker chapeau

An

Service is top! Informatie over de bestelling, de levering etc. worden gedetailleerd geupdated. Ik ben er zeer tevreden mee en kom zeker terug bij Jachtloods.

Joseph

Bestelde artikel werd snel en prima verpakt toegestuurd,beslist aanrader Grts Joseph

Petrus

E.e.a. liep in eerste instantie niet goed, maar netjes opgelost.

Frans

Gisteren in de winkel geweest om een Gamo luchtbuks te kopen, heel vriendelijk ontvangen geweest, heel goede uitleg gekregen, top, wij komen er zeker nog, een heel mooie zaak met vriendelijk en bekaam personeel

Stephan

Nieuwe Sako s20 gekocht bij Jachtloods. Zeer netjes behandeld en nette in ruil prijs gekregen voor mijn oude wapen. Samen tot een goede deal gekomen voor ons beider. Zelfs over het omruilen van mij oude nog dichte dozen kogels voor mijn nieuwe kaliber werd niet moeilijk over gedaan. Ga er zeker vaker komen.

Dimitri

Bestelling zeer snel geleverd en erg goed verpakt...top!

Sanne

Had een broek voor mijn man besteld, van een ander merk dan hij normaal heeft. snel bezorgt. Hij trekt de broek aan en was te groot. Wij dachten 1 maatje kleiner dan moet het goed zijn. Contact gehad met jachtloods en werd netjes omgeruild. Tweede broek ook snel geleverd en nog te groot. Ik begon het al erg vervelend te vinden om jachtloods weer te moeten berichten. Maar er werd helemaal niet moeilijk gedaan en kon de broek weer ruilen voor een maat kleiner en ja deze zit perfect. Kan niet anders zeggen dan een super goede service. Top dankjewel Jachtloods👍🏼

Henk

Alles super snel bij mij thuis ,ga zo door TOP

Eric

Top service en perfect verpakt.

Roger

Na 2 dagen in perfecte toestand geleverd. Keurig en stevig ingepakt. De prijzen zijn zeker OK. Zeker een dikke aanrader.

Marc

Kleine problemen met de betaling, maar vlug opgelost door Dennis. Zeer snelle levering, verder zeer tevreden met Jachtloods.

Gregory Lane

Fast easy efficient, made my day

John

Snel, keurig verpakt en tevreden met producten 👍

Gert Jan van Opdorp

Mooi discreet verpakt

Jaap de Groot

Prima webshop alles is goed te vinden.top!!!

W.H.J Holtkamp

perfecte afhandeling

Joris van Lotringen

top service